Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łeba

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łeba – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Łeba to sposób na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Łeba. To my zaangażujemy się w przekazanie działki końcowemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Łeba gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Łeba oraz skup domów Łeba – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o nowe lokalizacje. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łeba może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Chętnie odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łeba udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łeba – 5 kroków

  Skup nieruchomości Łeba to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja zetknie się z aprobatą kontrahenta, w umówionym czasie i we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Łeba to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Łeba przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają najistotniejsze atuty i minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala kwotę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie wartości skupu a jego aprobata warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Łeba mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Łeba, skup domów Łeba oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Łeba. Nabędziemy też nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje drugi etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację maksymalnie blisko klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd oraz innych problemów. Zwolnimy Państwa też z obowiązku umówienia daty wizyty u notariusza i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Odbiór należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łeba zawsze wręcza należność w formie gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór gotówki od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia należności określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Łeba w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ