Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pyskowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pyskowice – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pyskowice to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć tych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Pyskowice. To my zaangażujemy się w przekazanie mieszkania ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Pyskowice zawsze przedstawia uczciwą wycenę działki. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Pyskowice i skup domów Pyskowice – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie oferty o kolejne obszary. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pyskowice może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pyskowice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pyskowice – 5 kroków

  Skup nieruchomości Pyskowice to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja napotka się z zaakceptowaniem klienta, w ustalonym czasie i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pyskowice to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie nieruchomości rozpoczęte zostaje wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Pyskowice przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i przygotowywujemy dokument, w którym opisane zostają główne zalety i wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, proponuje cenę odkupu. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pyskowice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pyskowice, skup domów Pyskowice oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Pyskowice. Odkupimy także nieruchomość do gruntownego odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie i odsprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą zakupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja oferty cenowej otwiera drugi etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku umówienia daty wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie należności

  Wypłata należności to najmilszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pyskowice zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać bez końca. W przypadku, gdy klient preferowałby opłatę przelewem, środki przelewane są na podany numer konta – także podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności określi klient, dzięki skup mieszkań Pyskowice w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Redagujemy umowę i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ