Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Opole

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Opole – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Opole to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta we własnym zakresie zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Opole. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Opole zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Opole i skup domów Opole – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie działalności o nowe tereny. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część kraju, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Opole może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Opole rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Opole – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Opole to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia podamy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena spotka się z zgodą klienta, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Opole to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Opole przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze zalety a także minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Opole obejmuje skup mieszkań za gotówkę Opole, skup domów Opole oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Opole. Kupimy też nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie nabędziemy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – absolutnie żadnego nie określamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Państwa także z konieczności dogadania czasu spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie należności

  Wręczenie pieniędzy to najmilszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Opole zazwyczaj przekazuje opłatę pod postacią gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę trzeba będzie czekać przez długi czas. W razie, jeśli właściciel woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – także w trakcie wizyty u notariusza. Pieniądze zazwyczaj docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję przekazania pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Opole w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ