Możemy ci pomóc –
legalnie i na terenie
całego kraju prowadzimy
skup nieruchomości
z lokatorem

Masz mieszkanie lub dom z lokatorem? Nie wiesz jak się ich pozbyć, aby móc sprzedać swoją nieruchomość?
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Zadzwoń i umów spotkanie
  2. Oczekuj na ofertę cenową
  3. Zaakceptuj ją
  4. Podpisz umowę i odbierz zapłatę

  Sprzedaż mieszkania z lokatorem – od czego zacząć

  Jeżeli wcześniej próbowałeś już sprzedać dom lub mieszkanie zajęte przez lokatorów, ale nie udało Ci się tego dokonać, nie pozostaje nic innego jak skorzystać z naszej oferty. Jest nią szybki skup nieruchomości z lokatorem. Działamy na terenie całego kraju. Przeprowadzamy bezpłatną wycenę nieruchomości. Po naszej stronie pozostaje umówienie terminu u notariusza. Dodatkowym atutem jest szybka wypłata należności – gotówką lub przelewem. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, dowiedz się jak to zrobić.

  Co odstrasza od kupowania nieruchomości z lokatorem?

  Najemnca

  Powszechnie wiadomo, że bardzo trudno jest kogoś wymeldować wbrew jego woli, a postępowanie eksmisyjne jest długie i trudne.

  Zaległości

  Zakup nieruchomości z lokatorem obarczony jest tym, że kupujemy mieszkanie lub dom z długiem, wygenerowanym przez lokatora.

  Problemy

  Lokatorzy zameldowani w nieruchomości często są problematyczni. Mogą mieć np. problemy z alkoholizmem lub być agresywni wobec innych.

  Zniszczenia

  Sprzedaż lokalu z lokatorem zwykle jest czymś powodowana. Na przykład zaległościami w płaceniu czynszu lub zdemolowaniem mieszkania.

  Przepisy

  Przekonanie że zakup mieszkania z lokatorem jest skomplikowany pod względem prawnym, może zniechęcać od zawarcia takiej transakcji.

  Czy firmy kupujące mieszkania z lokatorami działają legalnie?

  Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Ich wątpliwości wynikają z nieznajomości przepisów prawa oraz powszechnie utartej wiedzy, nie do końca prawdziwej, że nie można sprzedać nieruchomości, w której ktoś jest zameldowany. To nie prawda! Jako właściciel masz ustawowe i konstytucyjne prawo do zarządzania swoją nieruchomością – domem lub mieszkaniem. Możesz ją wynajmować, zachować dla siebie, jak również sprzedać. O ile to ostatnie jest trudne, to jednak nie niemożliwe. Wszystko zależy bowiem od tego, czy znajdzie się potencjalny kupiec na dom czy mieszkanie z lokatorem.

  Kiedy mieszkanie może mieć lokatora?

  Jest wiele sytuacji, kiedy lokator zostaje zameldowany na stałe w wynajmowanym mu mieszkaniu. Zwykle to dobra wola właściciela, który ulega prośbom i namowom najmującego. Okazując dobre serce, nawet nie podejrzewa w jak duże problemy może wpędzić sam siebie. Kiedy będzie chciał sprzedać mieszkanie, a lokator się z niego nie wymelduje, może mieć poważny problem. Ich rozwiązaniem zajmuje się nasza firma, wykonując skup mieszkań z lokatorem na terenie całego kraju.

  Czy można sprzedać mieszkanie z lokatorem?

  Wbrew temu co twierdzi wiele osób, właściciel ma pełne prawo do zarządzania swoją nieruchomością, czyli do sprzedaży mieszkania lub domu, wraz z zameldowanym lokatorem. Osobnym pytaniem jest to, czy znajdzie się ktokolwiek chętny, aby taką nieruchomość zakupić. Okazuje się że tak. Jednym z potencjalnych kupców jest nasza firma. Od wielu lat prowadzimy skup nieruchomości z lokatorami. Działamy na terenie całego kraju, płacąc za kupowane nieruchomości gotówką i przelewem.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ