Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dębica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dębica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dębica to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę bywa niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich problemów, jeśli postawisz na ofertę skup nieruchomości Dębica. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Dębica gwarantuje uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Dębica i skup domów Dębica – o nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie działalności o dalsze tereny. Ofertę współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Dębica cieszy się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dębica rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dębica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Dębica to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą możemy odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zgodą właściciela, w zaplanowanym dniu i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym nastąpi przekazanie należności – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Dębica to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Dębica prowadzi szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy raport, w którym opisane zostają kluczowe atuty a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie przekazanych materiałów, ustala cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje informację dotyczącą wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dębica obejmuje skup mieszkań za gotówkę Dębica, skup domów Dębica a także skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Dębica. Nabędziemy również mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – spotkanie u notariusza. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd a także innych problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dębica zwykle uiszcza opłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli kontrahent życzy sobie opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania u notariusza. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania pieniędzy będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Dębica w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje zwolniony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ