Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kępno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kępno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Kępno to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być ciężkim zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Kępno. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kępno proponuje uczciwą wycenę działki. Akcept właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem należności, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Kępno oraz skup domów Kępno – o nas

  Nasza działalność została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kępno cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kępno rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kępno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kępno to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena napotka się z zgodą właściciela, w ustalonym czasie i we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – do ręki albo przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kępno to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie nieruchomości zainicjowane zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Kępno przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach a także przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają najistotniejsze zalety i mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala wartość skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu i jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kępno dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kępno, skup domów Kępno i skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Kępno. Nabędziemy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie sprzedania z profitem, dlatego bez problemu kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie wartości wyceny rozpoczyna następny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na paliwo oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię również z obowiązku umówienia daty wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Wypłata gotówki

  Przekazanie należności to wyczekiwany moment w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kępno zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeżeli kontrahent życzy sobie wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo w trakcie wizyty u notariusza. Należności prawie zawsze docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wypłaty należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Kępno w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumentację oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ