Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dąbrowa Tarnowska

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dąbrowa Tarnowska – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Dąbrowa Tarnowska to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie jest ciężkim przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych niedogodności, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Dąbrowa Tarnowska. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Tarnowska proponuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dąbrowa Tarnowska i skup domów Dąbrowa Tarnowska – poznaj nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o następne rynki. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Tarnowska cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dąbrowa Tarnowska pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Tarnowska – jak to działa?

  Skup nieruchomości Dąbrowa Tarnowska to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym terminie i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dąbrowa Tarnowska to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu poprzedzone zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Dąbrowa Tarnowska prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym przedstawione są kluczowe atuty i negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych raportów, proponuje wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Tarnowska podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Dąbrowa Tarnowska, skup domów Dąbrowa Tarnowska oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Dąbrowa Tarnowska. Odkupimy też dom do gruntownego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, a więc z ochotą nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akceptacja propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w okolicy sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, by zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dojazd a także wszelkich niedogodności. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia czasu wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dąbrowa Tarnowska zazwyczaj uiszcza należność w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W razie, jeśli sprzedający preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na podany numer konta – także podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość wręczenia należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Dąbrowa Tarnowska w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ