Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Słomniki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Słomniki – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Słomniki to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych problemów, jeśli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Słomniki. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Słomniki zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Słomniki i skup domów Słomniki – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne rynki. Inicjatywę współpracy skierowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Słomniki może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Słomniki udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Słomniki – 5 kroków

  Skup nieruchomości Słomniki to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy cenę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Słomniki to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Słomniki wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne pozytywy a także negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na gruncie przekazanych materiałów, proponuje kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Słomniki obejmuje skup mieszkań za gotówkę Słomniki, skup domów Słomniki oraz skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Słomniki. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja oferty cenowej rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – absolutnie nikogo nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa również z obowiązku dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Odbiór należności to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Słomniki najczęściej uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie wizyty u notariusza. Odbiór należności od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności trzeba będzie oczekiwać bez końca. W sytuacji, jeśli kontrahent preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Słomniki w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ