Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mordy

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Mordy – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Mordy to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym przedsięwzięciem, a nade wszystko wymagającym czasu. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Mordy. To my weźmiemy na siebie sprzedanie działki ostatecznemu nabywcy, wyręczając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Mordy oferuje adekwatną propozycję cenową działki. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

Skup mieszkań Mordy i skup domów Mordy – o nas

Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o kolejne obszary. Propozycję pomocy skierowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Mordy może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mordy rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Mordy – jak to działa?

Skup nieruchomości Mordy to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym dniu i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – do ręki lub na konto bankowe.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Mordy to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przejęcie nieruchomości poprzedzone jest wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Mordy prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze pozytywy a także wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa wartość skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może nastąpić telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Mordy podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Mordy, skup domów Mordy a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Mordy. Odkupimy również mieszkanie do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a później odsprzedania z zyskiem, a więc bez problemu zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

Spotkanie w kancelarii notarialnej

Akceptacja propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie nikogo nie określamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona w pobliżu sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dojazd i wszelkich problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku ustalenia czasu wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

Wypłata należności

Wręczenie pieniędzy to najmilszy etap w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mordy zwykle wręcza należność pod postacią gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na wypłatę trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W sytuacji, gdy kontrahent wolałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również w trakcie wizyty u notariusza. Należności zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Mordy w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

Tylko podstawowe formalności

Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ