Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brok

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Brok – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Brok to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego we własnym zakresie jest trudnym zadaniem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Brok. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Brok proponuje uczciwą wycenę domu. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Brok i skup domów Brok – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe tereny. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Brok może poszczycić się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brok udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Brok – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Brok to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja napotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym terminie i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Brok to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Brok wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan domu na zdjęciach a także redagujemy raport, w którym przedstawione są główne atuty i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie dostarczonych zapisów, proponuje cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę dotyczącą wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Brok obejmuje skup mieszkań za gotówkę Brok, skup domów Brok oraz skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Brok. Nabędziemy również nieruchomość do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a później sprzedaży z profitem, a więc bez problemu kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo a także innych trudności. Wyręczymy Cię także z obowiązku umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brok zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania u notariusza. Otrzymanie gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli kontrahent wolałby uiszczenie należności poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Brok w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ