Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Warszawa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Warszawa – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Warszawa to metoda na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć tych niedogodności, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Warszawa. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu finalnemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa oferuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Akcept sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem należności, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Warszawa oraz skup domów Warszawa – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa cieszy się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Warszawa rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Warszawa to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą klienta, w zaplanowanym czasie i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie należności – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Warszawa to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Warszawa prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone są kluczowe atuty i minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie ceny skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Warszawa, skup domów Warszawa i skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Warszawa. Odkupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie propozycji cenowej rozpoczyna drugi etap współpracy – spotkanie u notariusza. Dzień spotkania planowany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo oraz innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Warszawa zazwyczaj przekazuje należność pod postacią gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli kontrahent życzy sobie opłatę poprzez przelew, należności przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Warszawa w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ