Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gorlice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gorlice – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Gorlice to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć tych problemów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Gorlice. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Gorlice oferuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zgoda sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Gorlice oraz skup domów Gorlice – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie aktywności o nowe obszary. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Gorlice może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gorlice udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gorlice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gorlice to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z akceptacją klienta, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Gorlice to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Gorlice przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają kluczowe pozytywy a także minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie przekazanych dokumentów, określa wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje informację tyczącą się wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie informacji o cenie może odbyć się telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gorlice dzieli się skup mieszkań za gotówkę Gorlice, skup domów Gorlice i skup gruntów. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Gorlice. Skupimy również dom która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – wyremontowania mieszkania samodzielnie a następnie odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu nabędziemy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Odbiór pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gorlice zazwyczaj uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na należności trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli sprzedający preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania u notariusza. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Gorlice w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ