Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kęty

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Kęty – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Kęty to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę bywa ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Kęty. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Kęty oferuje niezaniżoną wycenę działki. Akcept właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

Skup mieszkań Kęty i skup domów Kęty – kim jesteśmy?

Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o nowe obszary. Propozycję współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Kęty może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kęty udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Kęty – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Kęty to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena spotka się z akceptacją klienta, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie należności – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Kęty to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

Ustalanie ceny

Odkupienie gruntu rozpoczęte zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Kęty prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają główne atuty a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych materiałów, ustala wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, listem lub w czasie umówionej wizyty.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Kęty mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Kęty, skup domów Kęty i skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Kęty. Kupimy też dom do generalnego remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Akcept oferty cenowej otwiera drugi etap współpracy – wizytę w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia planowany jest razem z właścicielem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona w okolicy właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na podróż i jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa trud.

Odbiór gotówki

Wypłata pieniędzy to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kęty zazwyczaj uiszcza opłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać bez końca. W razie, gdy właściciel preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Kęty w ciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

Minimum formalności

Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ