Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Alwernia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Alwernia – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Alwernia to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę bywa nieprostym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Alwernia. To my zaangażujemy się w sprzedaż nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Alwernia zawsze przedstawia uczciwą wycenę mieszkania. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

Skup mieszkań Alwernia oraz skup domów Alwernia – o nas

Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie oferty o następne obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z sąsiednich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Alwernia może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Alwernia rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Alwernia – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Alwernia to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, aby zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym dniu i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie należności – w formie gotówki lub na konto bankowe.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Alwernia to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przejęcie nieruchomości rozpoczęte zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Alwernia prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan domu na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają najważniejsze atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na gruncie zgromadzonych materiałów, ustala wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję odnośnie wartości skupu a jego decyzja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

Co odkupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Alwernia obejmuje skup mieszkań za gotówkę Alwernia, skup domów Alwernia oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Alwernia. Kupimy również dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a później sprzedania z profitem, a więc chętnie kupimy dom w niedoskonałym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na podróż i jakichkolwiek innych problemów. Wyręczymy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa trud.

Przekazanie pieniędzy

Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Alwernia zawsze uiszcza należność pod postacią gotówki, podczas wizyty u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na należności będziemy musieli czekać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający preferowałby opłatę przelewem, należności wpłacane są na podany numer konta – również podczas wizyty w biurze notarialnym. Należności najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wręczenia pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Alwernia w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

Niewiele formalności

Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację oraz dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ