Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Morąg

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Morąg – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Morąg to okazja na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie jest niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć wymienionych problemów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Morąg. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Morąg gwarantuje niezaniżoną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Morąg oraz skup domów Morąg – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam powiększenie aktywności o następne lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Morąg może pochwalić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Morąg rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Morąg – jak to działa?

  Skup nieruchomości Morąg to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym dniu i w określonej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Morąg to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Morąg prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie cechy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz redagujemy dokument, w którym opisane są główne pozytywy i mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie dostarczonych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą ceny skupu a jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Morąg obejmuje skup mieszkań za gotówkę Morąg, skup domów Morąg a także skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Morąg. Odkupimy również dom do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż a także jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie należności

  Wręczenie pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Morąg zwykle wręcza należność w formie gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W przypadku, jeżeli klient życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Morąg w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumentację jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ