Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowa Sól

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowa Sól – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Nowa Sól to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich problemów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Nowa Sól. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki ostatecznemu klientowi, wyręczając sprzedających z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sól zawsze przedstawia adekwatną wycenę domu. Akcept klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Nowa Sól oraz skup domów Nowa Sól – poznaj nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie aktywności o następne tereny. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część Polski, by ocenić nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sól może poszczycić się pozytywną opinią wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowa Sól udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sól – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowa Sól to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena napotka się z aprobatą klienta, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Nowa Sól to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Nowa Sól prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych materiałów, określa wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie oferty może odbyć się przez telefon, listem bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sól obejmuje skup mieszkań za gotówkę Nowa Sól, skup domów Nowa Sól a także skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Nowa Sól. Kupimy również mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc bez problemu nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas wizyty umawiany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, choć możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dojazd a także wszystkich innych problemów. Wyręczymy Państwa też z obowiązku dogadania daty spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Wypłata gotówki to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sól zawsze przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze trzeba będzie czekać tygodniami. W razie, jeśli właściciel woli wpłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki najczęściej przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowa Sól w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę jak i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ