Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Maków Mazowiecki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Maków Mazowiecki – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Maków Mazowiecki to sposób na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie zdaje się być nieprostym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie tych kłopotów, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Maków Mazowiecki. To my przejmiemy przekazanie domu końcowemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Maków Mazowiecki proponuje uczciwą kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Maków Mazowiecki oraz skup domów Maków Mazowiecki – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o kolejne obszary. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Maków Mazowiecki może pochwalić się uznaniem wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczkę czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Maków Mazowiecki pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Maków Mazowiecki – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Maków Mazowiecki to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena spotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Maków Mazowiecki to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Maków Mazowiecki prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne pozytywy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie kwoty skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się telefonicznie, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Maków Mazowiecki podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Maków Mazowiecki, skup domów Maków Mazowiecki oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Maków Mazowiecki. Nabędziemy także mieszkanie która wymaga remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę i sprzedania z zyskiem, stąd chętnie kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas wizyty planowany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza należy do klienta – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Maków Mazowiecki zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na pieniądze trzeba będzie czekać przez długi czas. W razie, jeżeli sprzedający życzy sobie uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie spotkania u notariusza. Należności zwykle docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Maków Mazowiecki w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ