Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

Korzystna oferta dla wszystkich, którzy chcą szybko i bezpiecznie sprzedać dom, mieszkanie lub działkę

Działamy na terenie całego kraju
Za nieruchomości płacimy gotówką lub przelewem na konto

+48 799 399 875

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Jak działa skup nieruchomości Polska?

  Jesteśmy polską grupą kapitałową z wieloletnim doświadczeniem. Od samego początku zajmujemy się obrotem nieruchomościami. Jesteśmy niezależni od banków i transakcje przeprowadzamy z własnych środków. Pozwala nam to na błyskawiczne działanie i wypłatę należności w gotówce do ręki. Naszym atutem jest sprawność i szybkość działania. Transakcja kupna nieruchomości w Polsce może być zrealizowana w ciągu kilku dni, od jej obejrzenia. To jeden z najważniejszych argumentów, dla których warto nawiązać z nami współpracę. Wycena nieruchomości na sprzedaż jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

  Skontaktuj się z nami

  Posiadasz nieruchomość w Polsce, którą chcesz sprzedać? Daj nam o tym znać. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Poinstruujemy Cię o dalszych krokach – pierwszym z nich będzie umówienie się na spotkanie, abyśmy mogli obejrzeć nieruchomość i dokonać jej wyceny.

  Wycena nieruchomości Polska

  W umówionym terminie i miejscu, pojawi się nasz pracownik. Przeprowadzi on inspekcję nieruchomości. Sprawdzi jej stan techniczny i wykona dokumentację fotograficzną. Uzyskane dane posłużą nam do wykonania wyceny nieruchomości, na podstawie której przedstawimy ofertę na jej odkup.

  Akceptacja oferty cenowej

  Jeżeli odpowiada Ci nasza propozycja cenowa, czekamy na decyzję. Skup nieruchomości cała Polska to oferta bezpieczna i dostępna dla każdego. Przedstawione przez nas warunki cenowe są korzystne i przede wszystkim dostępne dla Państwa w trybie natychmiastowym.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Ostatnią czynnością finalizującą skup nieruchomości Polska, będzie podpisanie umowy kupna sprzedaży. Oczywiście będzie ona mieć postać aktu notarialnego. Obecność notariusza jest prawnie wymagana. Pieniądze za zakupioną nieruchomość mogą Państwo otrzymać gotówką lub przelewem.

  Jak długo potrwa skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce?

  Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Aby ją uzyskać, wiemy że konieczne jest szybkie i sprawne działanie. Dzięki temu, że posiadamy przedstawicieli we wszystkich województwach, możemy umówić się na obejrzenie nieruchomości praktycznie z dnia na dzień. Podsumowując, na finalizację całej transakcji potrzebujemy zaledwie kilka dni. W tym czasie przygotujemy ofertę na skup nieruchomości Polska, poczekamy na Państwa decyzję i jeśli będzie pozytywna, zajmiemy się przygotowaniem dokumentów sprzedażowych i umówieniem spotkania u notariusza.

  Skup nieruchomości cała Polska – najczęstsze pytania

  Wiele osób ma pewne obawy, słysząc o skupie nieruchomości za gotówkę. Są one wywołane między innymi różnego rodzaju sprawami, w których właściciele sprzedali swoje nieruchomości za ułamek wartości, stając się ofiarą nielegalnych praktyk. Nasza firma działa zupełnie inaczej, przestrzegając podstawowych zasad etyki i stosując się do kodeksu moralnego, który jest fundamentem naszej działalności. Skup nieruchomości odbywa się na jasnych warunkach i w oparciu o rzetelnie przeprowadzoną wycenę nieruchomości. Porównujemy również ceny podobnych nieruchomości w okolicy, a także obliczamy koszty potrzebne do przeprowadzenia ewentualnego remontu. Efektem tej pracy jest wycena, którą przedstawiamy Państwu do akceptacji.

  Czy mogę otrzymać gotówkę?

  Oczywiście że tak. Jest to jedna z tych rzeczy, która wyróżnia nasz skup nieruchomości cała Polska. Klient, który sobie tego życzy, może otrzymać pieniądze wypłacone gotówką.

  Czy możliwa jest płatność przelewem?

  Wolisz nie mieć do czynienia z dużą ilością gotówki i wolisz bezpieczniejszy przelew? Rozumiemy to. Wykonany zostanie w ciągu 24h od podpisania aktu notarialnego.

  Kto umówi spotkanie u notariusza

  Wszystkie obowiązki związane z zawarciem transakcji pozostają po naszej stronie. To my przygotujemy wszystkie dokumenty i umówimy wizytę w kancelarii notarialnej.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ