Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pilawa

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pilawa – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Pilawa to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Pilawa. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu nabywcy, odciążając Cię z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa proponuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pilawa oraz skup domów Pilawa – o nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie działalności o dalsze tereny. Propozycję współpracy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część kraju, aby ocenić nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pilawa udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pilawa to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy pod wskazany adres, by obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli propozycja napotka się z zaakceptowaniem właściciela, w zaplanowanym dniu oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie ustalonej kwoty – do ręki albo przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Pilawa to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Pilawa przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze zalety i mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie dostarczonych zapisów, określa wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację dotyczącą wartości skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, listownie bądź osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Pilawa, skup domów Pilawa oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Pilawa. Skupimy również dom do generalnego odremontowania. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc bez problemu zakupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap transakcji – dopełnienie formalności u notariusza. Termin wizyty planowany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż oraz innych niedogodności. Zwolnimy Państwa również z konieczności dogadania daty wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wręczenie pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pilawa zwykle wręcza należność w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od razu, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli klient preferowałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Pilawa w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ