Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wojnicz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wojnicz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Wojnicz to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie bywa ciężkim przedsięwzięciem, a nade wszystko czasochłonnym. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Wojnicz. To my przejmiemy sprzedaż domu finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Wojnicz proponuje uczciwą kwotę odkupu działki. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Wojnicz oraz skup domów Wojnicz – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne obszary. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Wojnicz może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wojnicz udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wojnicz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wojnicz to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy kwotę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptacją sprzedającego, w umówionym terminie oraz w określonej przez właściciela kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wojnicz to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie własności poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Wojnicz wykonuje dokładną ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym przedstawione są główne pozytywy oraz minusy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych raportów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje informację tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wojnicz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wojnicz, skup domów Wojnicz a także skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Wojnicz. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Czas spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz wszelkich problemów. Zwolnimy Państwa również z konieczności umówienia daty spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata należności

  Wypłata gotówki to najprzyjemniejszy etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wojnicz najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na należności będziemy musieli oczekiwać bez końca. W razie, jeśli klient życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, środki przelewane są na wskazany numer konta – również w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Wojnicz w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ