Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tarnowskie Góry

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tarnowskie Góry – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Tarnowskie Góry to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Tarnowskie Góry. To my przejmiemy przekazanie działki finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry oferuje niezaniżoną wycenę domu. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Tarnowskie Góry i skup domów Tarnowskie Góry – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o następne tereny. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, aby ocenić nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tarnowskie Góry rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Tarnowskie Góry to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta zetknie się z akceptacją kontrahenta, w umówionym dniu i w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Tarnowskie Góry to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Tarnowskie Góry prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najważniejsze pozytywy i negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na bazie zgromadzonych materiałów, ustala cenę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem czy też podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry obejmuje skup mieszkań za gotówkę Tarnowskie Góry, skup domów Tarnowskie Góry a także skup działek. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Tarnowskie Góry. Skupimy też nieruchomość która wymaga remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na drugi etap współpracy – wizytę u notariusza. Czas spotkania ustalany jest razem z klientem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na paliwo a także wszelkich niedogodności. Zwolnimy Państwa również z obowiązku ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany etap w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tarnowskie Góry zawsze przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na należności będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, jeżeli klient preferowałby wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Tarnowskie Góry w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ