Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Olesno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Olesno – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Olesno to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Olesno. To my przejmiemy sprzedanie domu ostatecznemu klientowi, wyręczając sprzedających z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Olesno oferuje adekwatną wycenę działki. Zaakceptowanie klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Olesno i skup domów Olesno – o nas

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o następne tereny. Propozycję współpracy skierowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Olesno cieszy się uznaniem wielu klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Olesno udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Olesno – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Olesno to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym czasie i w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Olesno to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie własności rozpoczęte jest określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Olesno prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan domu na zdjęciach i sporządzamy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety a także wady danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie przekazanych materiałów, określa kwotę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą wartości skupu a jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie czy też osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Olesno obejmuje skup mieszkań za gotówkę Olesno, skup domów Olesno a także skup gruntów. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Olesno. Nabędziemy też dom do gruntownego remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a następnie sprzedania z zyskiem, dlatego z przyjemnością kupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje kolejny etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia planowany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i jakichkolwiek innych trudności. Odciążymy Państwa także z obowiązku dogadania daty spotkania u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Olesno najczęściej przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w czasie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór należności od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W razie, jeśli sprzedający preferowałby wpłatę przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wręczenia pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Olesno w przeciągu niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ