Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Białystok

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Białystok – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Białystok to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Białystok. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Białystok proponuje adekwatną wycenę nieruchomości. Zgoda właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wypłaceniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Białystok i skup domów Białystok – kim jesteśmy?

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe tereny. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dziś prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Białystok może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Białystok udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Białystok – 5 kroków

  Skup nieruchomości Białystok to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptacją kontrahenta, w umówionym dniu i we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Białystok to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Białystok przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie analizy dokumentujemy stan nieruchomości na fotografiach i redagujemy raport, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie przekazanych zapisów, określa wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę dotyczącą wartości skupu i jego decyzja uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem lub podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Białystok mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Białystok, skup domów Białystok oraz skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Białystok. Nabędziemy też nieruchomość która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie i odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny otwiera następny etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na podróż i wszelkich niedogodności. Wyręczymy Cię także z konieczności ustalenia terminu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Białystok najczęściej przekazuje należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na należności będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli sprzedający woli wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Białystok w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ