Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Września

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Września – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Września to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest trudnym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz uniknąć wymienionych niedogodności, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Września. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Września oferuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Września i skup domów Września – o nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne obszary. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Aktualnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Września może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Września pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Września – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Września to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z akceptacją klienta, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Września to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości rozpoczęte jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Września przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas spotkania archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają główne pozytywy oraz mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może nastąpić telefonicznie, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Września dzieli się skup mieszkań za gotówkę Września, skup domów Września a także skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Września. Nabędziemy też dom która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a później sprzedania z profitem, a więc bez problemu zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania ustalany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wybór notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, choć możemy podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w pobliżu sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na paliwo i jakichkolwiek innych niedogodności. Zwolnimy Państwa też z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata należności to wyczekiwany moment w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Września zazwyczaj wręcza opłatę pod postacią gotówki, podczas wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy musieli czekać bez końca. W przypadku, jeżeli sprzedający woli uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze zwykle docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość otrzymania należności określi klient, dzięki skup mieszkań Września w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ