Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wieliczka

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wieliczka – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Wieliczka to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych niedogodności, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Wieliczka. To my przejmiemy odsprzedanie mieszkania końcowemu nabywcy, wyręczając właścicieli z trudności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Wieliczka proponuje niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Wieliczka i skup domów Wieliczka – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie oferty o następne rynki. Propozycję pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaoferować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Wieliczka może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wieliczka pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wieliczka – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wieliczka to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy na miejsce, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta spotka się z aprobatą kontrahenta, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wieliczka to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje wyceną domu. W tym celu, skup nieruchomości Wieliczka przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach a także sporządzamy raport, w którym przedstawione zostają kluczowe zalety oraz mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie zgromadzonych materiałów, proponuje wartość odkupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą ceny skupu i jego akcept determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wieliczka obejmuje skup mieszkań za gotówkę Wieliczka, skup domów Wieliczka oraz skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż realizujemy również skup mieszkań z problemami Wieliczka. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedania z profitem, a więc z ochotą zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja oferty cenowej rozpoczyna drugi etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas wizyty umawiany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, choć możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na podróż oraz wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię też z obowiązku dogadania terminu spotkania u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wypłata pieniędzy to najprzyjemniejszy etap w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wieliczka zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na pieniądze będziemy musieli oczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy kontrahent preferowałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na podany numer konta – tak samo w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Wieliczka w trakcie niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ