Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stronie Śląskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stronie Śląskie – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Stronie Śląskie to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy samodzielnie bywa ciężkim zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Stronie Śląskie. To my przejmiemy przekazanie mieszkania końcowemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Stronie Śląskie gwarantuje uczciwą wycenę działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem należności, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Stronie Śląskie oraz skup domów Stronie Śląskie – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na rozbudowanie oferty o następne lokalizacje. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Stronie Śląskie może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stronie Śląskie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stronie Śląskie – jak to działa?

  Skup nieruchomości Stronie Śląskie to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia podamy cenę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz we wskazanej przez klienta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Stronie Śląskie to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Stronie Śląskie wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i sporządzamy raport, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty i negatywy oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie dostarczonych zapisów, proponuje kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje informację tyczącą się kwoty skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Stronie Śląskie mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Stronie Śląskie, skup domów Stronie Śląskie oraz skup gruntów. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Stronie Śląskie. Skupimy także dom do gruntownego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego chętnie zakupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień spotkania planowany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć możemy podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo i wszelkich trudności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku dogadania daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stronie Śląskie najczęściej wręcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od razu, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe lub na należności trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W razie, jeśli sprzedający wolałby wpłatę na konto bankowe, należności wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Stronie Śląskie w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty i dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ