Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Żory

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Żory – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Żory to sposób na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Żory. To my przejmiemy odsprzedanie działki końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Żory zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Żory i skup domów Żory – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie działalności o kolejne rynki. Ofertę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, by przeanalizować nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Żory może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Żory rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Żory – jak to działa?

  Skup nieruchomości Żory to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty podamy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko wycena zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez właściciela placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi uiszczenie należności – do ręki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Żory to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Żory przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz sporządzamy raport, w którym nakreślone są główne plusy i negatywy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie zgromadzonych dokumentów, proponuje cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję odnośnie ceny skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Żory obejmuje skup mieszkań za gotówkę Żory, skup domów Żory a także skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy również skup mieszkań z problemami Żory. Skupimy również nieruchomość która wymaga remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Dzień wizyty zaplanowywany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia opłat na podróż i wszelkich trudności. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Żory zwykle uiszcza należność w postaci gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze trzeba będzie czekać miesiącami. W przypadku, jeśli właściciel życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, środki przelewane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę otrzymania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Żory w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Sporządzamy umowę jak i dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ