Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Tczew

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Tczew – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Tczew to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie jest niełatwym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie wymienionych kłopotów, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Tczew. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew gwarantuje niezaniżoną propozycję cenową domu. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Tczew oraz skup domów Tczew – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie oferty o nowe tereny. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by ocenić nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Tczew rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Tczew – 5 kroków

  Skup nieruchomości Tczew to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena zetknie się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie i we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – do ręki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Tczew to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości zainicjowane jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Tczew wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach i sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne pozytywy i mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie przekazanych zapisów, określa wartość sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą wartości skupu i jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Tczew obejmuje skup mieszkań za gotówkę Tczew, skup domów Tczew i skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Tczew. Skupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd z ochotą zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akceptacja wartości wyceny otwiera następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia planowany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych problemów. Wyręczymy Cię również z konieczności ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Wręczenie pieniędzy

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Tczew zwykle uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie gotówki od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeżeli właściciel preferowałby opłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Środki zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę przekazania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Tczew w trakcie niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty oraz dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ