Czym jest oddłużanie
nieruchomości i jakie
korzyści może Ci dać?

Nie wiesz jak poradzić sobie z długiem na mieszkaniu lub domu,
który z miesiąca na miesiąc jest wyższy?
Sprawdź jak działa skup mieszkań z długiem
i ile zapłacimy za Twoją nieruchomość
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Nie daj się spirali zadłużenia!

  Problemy finansowe mogą dotyczyć każdego z nas. Niezależnie od tego, jak dobrze teraz zarabiasz, za miesiąc, rok lub kilka lat może się okazać, że będziesz mieć kłopoty finansowe. Niestety nikt nie jest tego w stanie przewidzieć, dlatego tak ważne jest aby wiedzieć, jak się w takiej sytuacji zachować. Możliwości jest wiele. Przede wszystkim należy unikać pochopnych decyzji, takich jak zaciąganie krótkoterminowych pożyczek, nazywanych chwilówkami. Nie pomogą one w spłacie długu, a tylko go powiększą. Co zatem można zrobić? Przede wszystkim skonsultować się ze specjalistami z naszej firmy. Zaproponują oni oddłużanie nieruchomości,

  Na czym polega oddłużanie nieruchomości?

  Jest to proces zmierzający do spłaty długu obciążającego mieszkanie, dom, działkę, garaż lub lokal użytkowy. Jedna z możliwości aby zrobić to szybko i sprawnie, to sprzedać nam swoją obciążoną nieruchomość. Za uzyskane w ten sposób pieniądze, będą mogli Państwo spłacić dług w banku, spółdzielni lub innych wierzycieli. Jest to szybka i przede wszystkim bezpieczna metoda na spłatę długu. Dla jakiego rodzaju nieruchomości możemy przeprowadzić oddłużanie?

  Skup zadłużonych nieruchomości – sprawdź co skupujemy

  Skup mieszkań z długiem

  Mieszkania to jeden z najczęściej skupowanych przez nas rodzajów nieruchomości. Na mieszkaniach w blokach, kamienicach, apartamentowcach lub budynkach jendorodzinnych ciążą często duże długi. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Pomożemy ją rozwiązać, oferując kompleksowe oddłużanie nieruchomości, łącznie z poprowadzeniem wszelkich formalności.

  Skup zadłużonych domów

  Domy to szczególny rodzaj nieruchomości, ponieważ zwykle powiązane są z gruntem. Zwiększa to zatem ich wartość, ułatwiając pełne oddłużenie nieruchomości. Jeżeli są Państwo właścicielem zadłużonego domu, mogą nam go sprzedać. Zaoferujemy korzystną cenę, a do tego zapewnimy pełną pomoc prawną i notarialną, związaną z dopełnieniem wszelkich formalności sprzedażowych.

  Skup działem z długiem

  Nieruchomości gruntowe, takie jak działki budowlane, rolne, wypoczynkowe, siedliskowe i ogródki działkowe, również mogą być zabezpieczeniem dla kredytów. W przypadku braku ich spłaty, mogą one nieodwracalnie przepaść na rzecz banku. Chcą Państwo tego uniknąć? Zachęcamy do kontaktu z nami. Przedstawimy naszą pełną ofertę na skuteczne oddłużanie nieruchomości w całej Polsce.

  Skup garaży i lokali

  Ostatnim rodzajem zadłużonych nieruchomości, które możemy do Państwa odkupić, są garaże oraz lokale użytkowe. Garaże murowane, zlokalizowane np. na osiedlach mieszkaniowych, a także wydzielone, własnościowe lokale użytkowe przedstawiać mogą dużą wartość. Ich sprzedaż ułatwia pozyskanie atrakcyjnych kwot pieniędzy, które będzie można przeznaczyć na spłatę długu.

  Czy skup mieszkań z długiem jest legalny?

  Współpracując z nami, nie muszą się Państwo martwić żadnymi sprawami formalnymi. Działamy legalnie. Jesteśmy zarejestrowaną w Polsce firmą kapitałową, której głównym zajęciem jest obrót nieruchomościami. W tym celu korzystamy z własnych środków finansowych, nie wspieramy się kredytami bankowymi. To bardzo ważne, gdyż daje nam pełną niezależność i przyspiesza finalizację transakcji. Samodzielnie decydujemy o tym, czy i w jakiej cenie odbędzie się skup zadłużonych nieruchomości. Oczywiście pod warunkiem, że Państwo jako sprzedawca zaakceptują naszą ofertę.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ