Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój to okazja na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta na własną rękę bywa ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć takich kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Jastrzębie-Zdrój gwarantuje uczciwą wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Jastrzębie-Zdrój oraz skup domów Jastrzębie-Zdrój – o nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne rynki. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Jastrzębie-Zdrój cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jastrzębie-Zdrój udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jastrzębie-Zdrój – 5 kroków

  Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z akceptem klienta, w umówionym dniu i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jastrzębie-Zdrój to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie gruntu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym opisane są kluczowe plusy a także wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, ustala wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Jastrzębie-Zdrój obejmuje skup mieszkań za gotówkę Jastrzębie-Zdrój, skup domów Jastrzębie-Zdrój a także skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Jastrzębie-Zdrój. Odkupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę i odsprzedania z zyskiem, stąd bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept propozycji cenowej otwiera drugi etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na dojazd i wszystkich innych problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie należności to najmilszy etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jastrzębie-Zdrój zwykle uiszcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W przypadku, gdy klient woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – także w czasie wizyty w biurze notarialnym. Środki najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Jastrzębie-Zdrój w przeciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację jak i dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ