Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Brzeg

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Brzeg – szybka transakcja

Skup nieruchomości Brzeg to sposób na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim przedsięwzięciem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Brzeg. To my zaangażujemy się w sprzedaż mieszkania finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeg oferuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

Skup mieszkań Brzeg oraz skup domów Brzeg – kim jesteśmy?

Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne obszary. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeg może poszczycić się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Brzeg rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Brzeg – 5 kroków

Skup nieruchomości Brzeg to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym dniu i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie należności – do ręki albo przelewem.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Brzeg to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Wycena wartości

Przekazanie gruntu zainicjowane jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Brzeg przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają najistotniejsze zalety i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie dostarczonych dokumentów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą kwoty skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić przez telefon, listem czy też w trakcie spotkania.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Brzeg mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Brzeg, skup domów Brzeg i skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Brzeg. Nabędziemy też mieszkanie która wymaga odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc z przyjemnością zakupimy mieszkanie w każdym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Dzień wizyty ustalany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym razie konkretnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na dojazd a także wszelkich trudności. Odciążymy Cię również z konieczności ustalenia daty wizyty w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Brzeg zawsze uiszcza opłatę w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli klient preferuje wpłatę poprzez przelew, środki wpłacane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania u notariusza. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Brzeg w trakcie zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

Minimum formalności

Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ