Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dziwnów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dziwnów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dziwnów to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie jest nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie powyższych kłopotów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Dziwnów. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów zawsze przedstawia adekwatną wycenę nieruchomości. Zaakceptowanie klienta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dziwnów oraz skup domów Dziwnów – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o kolejne obszary. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z ościennych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów cieszy się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dziwnów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Dziwnów to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą możemy nabyć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z zgodą kontrahenta, w ustalonym dniu oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dziwnów to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości rozpoczęte jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Dziwnów wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan domu na fotografiach oraz redagujemy dokument, w którym opisane są kluczowe pozytywy oraz mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie zgromadzonych zapisów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Dziwnów, skup domów Dziwnów i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Dziwnów. Odkupimy również mieszkanie do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty ustalany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację w pobliżu klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dojazd a także wszystkich innych problemów. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dziwnów zwykle przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy sprzedający woli opłatę na konto bankowe, środki uiszczane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję otrzymania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Dziwnów w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Redagujemy umowę i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ