Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Legnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Legnica – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Legnica to okazja na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz uniknąć wymienionych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Legnica. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z niedogodności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Legnica oferuje uczciwą kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Legnica i skup domów Legnica – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie oferty o dalsze rynki. Propozycję współpracy skierowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Legnica może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Legnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Legnica – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Legnica to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta spotka się z zaakceptowaniem właściciela, w umówionym czasie i we wskazanej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie należności – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Legnica to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Legnica prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najistotniejsze zalety oraz wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na gruncie dostarczonych zapisów, ustala cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Legnica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Legnica, skup domów Legnica a także skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Legnica. Odkupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, dlatego z przyjemnością nabędziemy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na podróż oraz innych trudności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania terminu spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Wypłata należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Legnica zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy sprzedający preferuje opłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na podany numer konta – tak samo w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość wypłaty należności wybierze klient, dzięki skup mieszkań Legnica w ciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ