Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Rejowiec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Rejowiec – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Rejowiec to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego we własnym zakresie bywa trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Rejowiec. To my przejmiemy przekazanie domu finalnemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Rejowiec proponuje uczciwą kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda właściciela i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Rejowiec i skup domów Rejowiec – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w dowolną część kraju, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Rejowiec może poszczycić się uznaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Rejowiec pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Rejowiec – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Rejowiec to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli oferta napotka się z zaakceptowaniem klienta, w umówionym terminie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie pieniędzy – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Rejowiec to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie domu poprzedzone jest określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Rejowiec prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy dokument, w którym przedstawione są kluczowe plusy a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie dostarczonych raportów, proponuje wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację odnośnie ceny skupu a jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Rejowiec dzieli się skup mieszkań za gotówkę Rejowiec, skup domów Rejowiec oraz skup działek. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Rejowiec. Nabędziemy też dom z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, a więc z ochotą nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Czas wizyty umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na paliwo i innych niedogodności. Zwolnimy Państwa także z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Rejowiec najczęściej uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Odbiór gotówki od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na należności będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W razie, gdy właściciel preferowałby uiszczenie należności przelewem, środki wpłacane są na podany numer konta – tak samo w czasie spotkania w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Rejowiec w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Redagujemy umowę i dbamy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ