Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wisła

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wisła – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Wisła to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być ciężkim zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Wisła. To my weźmiemy na siebie sprzedanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z kłopotów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Wisła gwarantuje niezaniżoną wycenę działki. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Wisła oraz skup domów Wisła – o nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne tereny. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Wisła może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wisła pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wisła – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wisła to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy nabyć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z aprobatą sprzedającego, w umówionym terminie oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie należności – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Wisła to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie nieruchomości poprzedzone jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Wisła prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie oględzin utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze zalety oraz wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na podstawie przekazanych materiałów, ustala kwotę odkupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wisła mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wisła, skup domów Wisła i skup gruntów. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – zaproponujemy wycenę, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Wisła. Odkupimy również nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a następnie sprzedania z zyskiem, stąd z ochotą kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje drugi etap transakcji – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, żeby zaoszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych niedogodności. Wyręczymy Cię również z obowiązku dogadania daty spotkania w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wisła zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Wręczenie gotówki bezpośrednio, na dodatek przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W sytuacji, jeśli sprzedający preferowałby uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – także podczas spotkania u notariusza. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Wisła w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje odciążony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ