Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczecinek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczecinek – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Szczecinek to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie jest nieprostym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych niedogodności, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Szczecinek. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania finalnemu nabywcy, wyręczając Cię z kłopotów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecinek zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową mieszkania. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem należności, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Szczecinek i skup domów Szczecinek – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o nowe rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecinek może pochwalić się pozytywną opinią ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczecinek rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczecinek – 5 kroków

  Skup nieruchomości Szczecinek to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, aby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta spotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym czasie i w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Szczecinek to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie własności poprzedzone jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Szczecinek prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione są główne atuty i wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości ma przekazaną informację dotyczącą wartości skupu a jego decyzja warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, listem czy też osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczecinek dzieli się skup mieszkań za gotówkę Szczecinek, skup domów Szczecinek a także skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Szczecinek. Nabędziemy również dom do generalnego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie sprzedaży z profitem, dlatego chętnie kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania planowany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo i wszelkich trudności. Odciążymy Państwa również z konieczności umówienia terminu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie zredukować Państwa wysiłek.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecinek najczęściej uiszcza opłatę w postaci gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na wypłatę będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, jeżeli klient życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na określony numer konta – również w czasie spotkania u notariusza. Należności zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą formę otrzymania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Szczecinek w trakcie tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ