Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wiślica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wiślica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wiślica to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych problemów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Wiślica. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając Cię z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Wiślica oferuje niezaniżoną kwotę odkupu mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Wiślica i skup domów Wiślica – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie działalności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wiślica może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wiślica pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wiślica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wiślica to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta zetknie się z zgodą sprzedającego, w umówionym czasie i we wskazanej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie należności – do ręki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wiślica to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Wiślica wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są kluczowe plusy i negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na bazie przekazanych materiałów, ustala cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie ceny skupu i jego akcept uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wiślica mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Wiślica, skup domów Wiślica i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaoferujemy pomoc, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Wiślica. Kupimy też mieszkanie do generalnego odświeżenia. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z zyskiem, a więc bez problemu kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja oferty cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, aby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż i wszelkich niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia czasu wizyty w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wiślica najczęściej wręcza wpłatę w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W razie, gdy kontrahent preferuje uiszczenie należności przelewem, środki przelewane są na podany numer konta – również w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą formę wypłaty należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Wiślica w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z transakcji, pozostawała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ