Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szczawnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szczawnica – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Szczawnica to okazja na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie jest niełatwym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz uniknąć tych problemów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Szczawnica. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, odciążając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica gwarantuje adekwatną kwotę odkupu mieszkania. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Szczawnica i skup domów Szczawnica – poznaj nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o kolejne lokalizacje. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz uregulować kredyt czy zwyczajnie nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szczawnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica – jak to działa?

  Skup nieruchomości Szczawnica to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia podamy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeżeli wycena zetknie się z akceptacją właściciela, w ustalonym terminie i w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w postaci gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Szczawnica to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie nieruchomości poprzedzone jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Szczawnica prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie wizyty archiwizujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są kluczowe pozytywy oraz minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, proponuje wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się wartości skupu i jego akcept determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie lub w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Szczawnica, skup domów Szczawnica oraz skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Szczawnica. Kupimy także mieszkanie która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a następnie sprzedaży z zyskiem, dlatego chętnie zakupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin wizyty umawiany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na podróż i wszelkich problemów. Zwolnimy Cię również z obowiązku umówienia daty wizyty u notariusza i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najmilszy etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szczawnica zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór należności od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli klient preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, środki przelewane są na określony numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję przekazania pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Szczawnica w ciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumenty oraz przypilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ