Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mrocza

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mrocza – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mrocza to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, gdy tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Mrocza. To my weźmiemy na siebie przekazanie działki finalnemu klientowi, odciążając sprzedających z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Mrocza oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się ekspresowym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Mrocza oraz skup domów Mrocza – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam rozbudowanie działalności o nowe obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i zaproponować cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Mrocza cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mrocza pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mrocza – jak to działa?

  Skup nieruchomości Mrocza to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta spotka się z aprobatą sprzedającego, w zaplanowanym czasie i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Mrocza to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Mrocza wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan mieszkania na zdjęciach a także przygotowywujemy raport, w którym opisane zostają główne pozytywy a także negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analityczna, na bazie dostarczonych materiałów, ustala kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Mrocza obejmuje skup mieszkań za gotówkę Mrocza, skup domów Mrocza oraz skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub spaleniu – zaproponujemy wycenę, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Mrocza. Kupimy także mieszkanie do generalnego remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a później odsprzedania z zyskiem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Dzień spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w okolicy właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na podróż a także wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z obowiązku ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy krok w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mrocza zazwyczaj przekazuje opłatę w postaci gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Przyjęcie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W razie, jeśli właściciel woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze uiszczane są na podany numer konta – również w czasie wizyty u notariusza. Środki zazwyczaj dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Mrocza w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ