Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lubowidz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lubowidz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Lubowidz to sposób na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie jest niełatwym zadaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Lubowidz. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lubowidz oferuje adekwatną kwotę odkupu działki. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Lubowidz oraz skup domów Lubowidz – o nas

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Lubowidz cieszy się uznaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lubowidz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubowidz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Lubowidz to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena zetknie się z akceptem kontrahenta, w ustalonym czasie i we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Lubowidz to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Lubowidz wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz sporządzamy dokument, w którym opisane zostają główne zalety oraz mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa analizująca, na podstawie dostarczonych raportów, określa wartość nieruchomości. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość dotyczącą wartości skupu a jego akcept uzależnia to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lubowidz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Lubowidz, skup domów Lubowidz i skup gruntów. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – zaoferujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Lubowidz. Odkupimy także dom która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, dlatego bez problemu nabędziemy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie wartości wyceny przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas wizyty ustalany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona w pobliżu sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić klientowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dojazd oraz wszelkich niedogodności. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia terminu wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa trud.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie należności to wyczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lubowidz najczęściej przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Przyjęcie pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, gdy klient preferowałby opłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Lubowidz w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ