Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Narol

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Narol – szybka transakcja

Skup nieruchomości Narol to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć powyższych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Narol. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Narol gwarantuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Narol i skup domów Narol – poznaj nas

Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na rozbudowanie działalności o kolejne tereny. Ofertę pomocy zaadresowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Narol może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Narol pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Narol – jak to działa?

Skup nieruchomości Narol to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym terminie i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w formie gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Narol to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przekazanie mieszkania zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Narol przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W trakcie spotkania utrwalamy stan nieruchomości na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są główne atuty oraz negatywy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych raportów, określa wartość skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego decyzja determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Narol podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Narol, skup domów Narol a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Narol. Nabędziemy też nieruchomość do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują mieszkania z planem flippingu – odremontowania mieszkania we własnym zakresie a następnie sprzedaży z zyskiem, stąd z przyjemnością nabędziemy dom w każdym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Akcept wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd i innych niedogodności. Zwolnimy Cię także z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłek.

Odbiór gotówki

Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Narol zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W razie, gdy kontrahent wolałby opłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na podany numer konta – tak samo podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności zwykle docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Bez znaczenia, którą formę przekazania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Narol w ciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

Minimum formalności

Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony z dużej części działań i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ