Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Opatów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Opatów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Opatów to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie jest nieprostym zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz uniknąć powyższych problemów, gdy tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Opatów. To my przejmiemy sprzedaż działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Opatów gwarantuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Opatów oraz skup domów Opatów – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie działalności o następne rynki. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Opatów cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Opatów rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Opatów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Opatów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – gdy tylko propozycja spotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce wręczenie należności – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Opatów to najlepsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie mieszkania zainicjowane jest wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Opatów prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty archiwizujemy stan domu na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na podstawie przekazanych dokumentów, określa wartość skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację dotyczącą kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie lub osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Opatów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Opatów, skup domów Opatów a także skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo prowadzimy także skup mieszkań z problemami Opatów. Odkupimy także dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Termin wizyty umawiany jest z porozumieniu z klientem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku dogadania daty spotkania w biurze notarialnym i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wypłata pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Opatów najczęściej uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli sprzedający wolałby opłatę przelewem, należności przelewane są na podany numer konta – także w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę przekazania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Opatów w ciągu tylko kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ