Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jaworzno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jaworzno – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Jaworzno to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę bywa ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Jaworzno. To my zaangażujemy się w odsprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając właścicieli z niedogodności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzno zawsze przedstawia uczciwą wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Jaworzno oraz skup domów Jaworzno – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na powiększenie aktywności o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, aby ocenić nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzno cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jaworzno pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzno – 5 kroków

  Skup nieruchomości Jaworzno to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą klienta, w zaplanowanym dniu oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jaworzno to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Jaworzno przeprowadza dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są kluczowe pozytywy oraz minusy oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie przekazanych raportów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzno obejmuje skup mieszkań za gotówkę Jaworzno, skup domów Jaworzno oraz skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Jaworzno. Odkupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu na własną rękę i sprzedania z profitem, a więc z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej inicjuje następny etap procesu – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z klientem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – absolutnie nikogo nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dojazd oraz wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię także z konieczności dogadania terminu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Odbiór należności

  Wręczenie pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jaworzno zwykle wręcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli właściciel wolałby uiszczenie należności przelewem, środki wpłacane są na określony numer konta – tak samo podczas wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Jaworzno w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie klient zostaje zwolniony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ