Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Niemodlin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Niemodlin – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Niemodlin to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Niemodlin. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości ostatecznemu klientowi, wyręczając właścicieli z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Niemodlin zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu domu. Akcept właściciela i podpisanie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Niemodlin oraz skup domów Niemodlin – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o nowe rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Niemodlin może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Niemodlin rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Niemodlin – jak to działa?

  Skup nieruchomości Niemodlin to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą możemy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Niemodlin to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Niemodlin przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach a także sporządzamy dokument, w którym opisane zostają główne atuty i minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie dostarczonych raportów, określa cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się ceny skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Niemodlin dzieli się skup mieszkań za gotówkę Niemodlin, skup domów Niemodlin oraz skup gruntów. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Niemodlin. Skupimy także dom do generalnego odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania domu samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Czas spotkania umawiany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla klienta – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może znajdować się jak najbliżej klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, aby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także innych niedogodności. Odciążymy Cię także z konieczności dogadania daty spotkania w biurze notarialnym oraz przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby jak najbardziej ograniczyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najmilszy krok w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Niemodlin zazwyczaj uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni oczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli właściciel życzy sobie wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – również w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość przekazania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Niemodlin w trakcie zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ