Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pobiedziska

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pobiedziska – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pobiedziska to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę jest nieprostym zadaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Pobiedziska. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska oferuje niezaniżoną wycenę mieszkania. Zaakceptowanie właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pobiedziska oraz skup domów Pobiedziska – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie aktywności o następne rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska cieszy się rekomendacją wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pobiedziska udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pobiedziska to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta napotka się z akceptem właściciela, w zaplanowanym czasie oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – do ręki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pobiedziska to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu poprzedzone zostaje wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Pobiedziska wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas analizy utrwalamy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają główne pozytywy a także minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analityczna, na podstawie dostarczonych zapisów, proponuje kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację odnośnie kwoty skupu a jego aprobata determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska dzieli się skup mieszkań za gotówkę Pobiedziska, skup domów Pobiedziska i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Pobiedziska. Odkupimy również mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie propozycji cenowej inicjuje następny etap transakcji – spotkanie w biurze notarialnym. Termin wizyty umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii klienta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, by oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dojazd a także innych trudności. Odciążymy Cię także z konieczności ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pobiedziska zazwyczaj przekazuje wpłatę w formie gotówki, podczas wizyty u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli właściciel preferuje opłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą formę wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Pobiedziska w ciągu tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty oraz dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ