Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łapy

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łapy – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Łapy to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko czasochłonnym. Zredagowanie afiszów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Łapy. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie domu finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Łapy gwarantuje uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Łapy i skup domów Łapy – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie oferty o dalsze tereny. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część kraju, by zobaczyć nieruchomość i ustalić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łapy może pochwalić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy chcesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łapy pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łapy – 5 kroków

  Skup nieruchomości Łapy to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty podamy sumę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli oferta napotka się z zgodą właściciela, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez sprzedającego kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Łapy to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Łapy przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są kluczowe zalety a także wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu lub podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Łapy podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Łapy, skup domów Łapy oraz skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Łapy. Kupimy także dom z przeznaczeniem do odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odremontowania domu we własnym zakresie i sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc z przyjemnością kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja propozycji cenowej rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w okolicy klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na paliwo oraz wszystkich innych problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku dogadania daty wizyty w biurze notarialnym i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to najprzyjemniejszy moment w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łapy zwykle wręcza należność pod postacią gotówki, podczas wizyty u notariusza. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie nieuczciwe czy też na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W sytuacji, jeśli sprzedający preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na podany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Środki prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Łapy w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumenty i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ