Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowa Sarzyna

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowa Sarzyna – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Nowa Sarzyna to metoda na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę bywa nieprostym wyzwaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć wymienionych problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Nowa Sarzyna. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości końcowemu klientowi, odciążając Cię z kłopotów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sarzyna proponuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Nowa Sarzyna oraz skup domów Nowa Sarzyna – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam poszerzenie aktywności o nowe lokalizacje. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do klientów z sąsiednich województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sarzyna cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowa Sarzyna udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sarzyna – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowa Sarzyna to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy pod wskazany adres, by zobaczyć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena zetknie się z akceptem sprzedającego, w umówionym czasie i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – do ręki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowa Sarzyna to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Nowa Sarzyna prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas oględzin dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają kluczowe zalety oraz mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie przekazanych zapisów, określa cenę odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sarzyna podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Nowa Sarzyna, skup domów Nowa Sarzyna oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ prowadzimy także skup mieszkań z problemami Nowa Sarzyna. Kupimy również nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc z przyjemnością nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty planowany jest wspólnie z kontrahentem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się blisko sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo a także jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z obowiązku umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej zredukować Państwa trud.

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to najmilszy etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Sarzyna najczęściej wręcza należność pod postacią gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Wręczenie pieniędzy bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W razie, gdy kontrahent preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowa Sarzyna w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje odciążony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ