Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kietrz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kietrz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Kietrz to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego samodzielnie jest trudnym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Kietrz. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając Cię z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Kietrz proponuje uczciwą propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kietrz i skup domów Kietrz – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie działalności o kolejne lokalizacje. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Kietrz cieszy się pozytywną opinią wielu klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kietrz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kietrz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Kietrz to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym czasie i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza nastąpi uiszczenie należności – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Kietrz to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie mieszkania zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Kietrz prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy archiwizujemy stan domu na fotografiach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są kluczowe zalety a także negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych materiałów, ustala cenę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kietrz dzieli się skup mieszkań za gotówkę Kietrz, skup domów Kietrz i skup gruntów. Kupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Kietrz. Nabędziemy również dom do generalnego remontu. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania we własnym zakresie i sprzedania z profitem, dlatego bez problemu kupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja wartości wyceny otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość odległe, żeby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Cię także z konieczności ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie gotówki to najprzyjemniejszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kietrz zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór należności od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli klient wolałby wpłatę na konto bankowe, należności uiszczane są na określony numer konta – tak samo bezpośrednio podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Kietrz w trakcie niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ