Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dynów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dynów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Dynów to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie klienta we własnym zakresie jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Dynów. To my zaangażujemy się w przekazanie mieszkania finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z problemów i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Dynów zawsze przedstawia uczciwą wycenę domu. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dynów i skup domów Dynów – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Dynów może poszczycić się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dynów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dynów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dynów to dogodna sprzedaż mieszkania, od której dzieli Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty podamy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z zgodą właściciela, w ustalonym dniu i w określonej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym nastąpi przekazanie pieniędzy – do ręki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Dynów to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Dynów wykonuje dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze zalety a także mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się kwoty skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dynów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Dynów, skup domów Dynów a także skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Dynów. Odkupimy też mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę a następnie sprzedaży z profitem, a więc z ochotą zakupimy nieruchomość w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap procesu – spotkanie u notariusza. Czas tego wydarzenia umawiany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym razie nikogo nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się blisko kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na paliwo oraz innych problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie gotówki to wyczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dynów najczęściej wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Wręczenie pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli kontrahent wolałby opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również w czasie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą opcję wręczenia pieniędzy będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Dynów w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ