Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sanniki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sanniki – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Sanniki to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie bywa niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli tylko postawisz na ofertę skup nieruchomości Sanniki. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Sanniki oferuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Sanniki i skup domów Sanniki – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i rosnący kapitał stopniowo dały nam szansę na rozbudowanie oferty o dalsze lokalizacje. Ofertę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w dowolną część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sanniki cieszy się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sanniki udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sanniki – jak to działa?

  Skup nieruchomości Sanniki to wygodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta zetknie się z zgodą klienta, w umówionym terminie oraz w określonej przez właściciela siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Sanniki to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie gruntu zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Sanniki przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas analizy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym opisane są główne plusy a także wady wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie dostarczonych raportów, ustala kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje wiadomość tyczącą się ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sanniki dzieli się skup mieszkań za gotówkę Sanniki, skup domów Sanniki i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Sanniki. Skupimy również nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie sprzedaży z profitem, a więc z ochotą nabędziemy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej otwiera kolejny etap procesu – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania umawiany jest razem z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dojazd oraz wszystkich innych trudności. Wyręczymy Państwa również z obowiązku dogadania daty spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór gotówki

  Przekazanie pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sanniki zawsze przekazuje należność w postaci gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie oszukańcze lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli kontrahent preferuje wpłatę przelewem, należności wpłacane są na wskazany numer konta – tak samo w trakcie spotkania u notariusza. Środki zazwyczaj wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję wręczenia ustalonej kwoty określi klient, dzięki skup mieszkań Sanniki w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ